Zoals de titel zegt. Heb er geen kaas van gegeten, en mijn geweldige mazda dealer in apeldoorn heeft er ook geen verstand van :P. Heb die van Zevenaar nog niet gevraagd, maar ben eigenlijk op zoek naar iemand die er sowieso ervaring mee heeft en dit natuurlijk tegen vergoeding wil doen.
Matts

Heb geen ervaring met het inbouwen van de metra kit maar wel met de originele radio van de rx-8, bij deze zou ik best mijn hulp willen aanbieden.
Van ErRieJ (Powerposter)
op 28-01-2013 19:16
dubbel din inbouwen is zo gedaan binnen een half uurtje zit hij erin en werkent
weet nie of rotterdam dicht bij is?
Van Faxie (Rotary SuperSpammer)
op 28-01-2013 19:18
Duurt wel iets langer dan een half uurtje hoor ;)
Rotterdam is zo ongeveer de andere kant van het land maar dat heb ik er wel voor over als het dan ook werkt! Heb je eerder een metra kit + DD in de rx8 gezet? Note ik heb dus ook het bose systeem..
Van Faxie (Rotary SuperSpammer)
op 31-01-2013 12:22
Tja ik heb zelf de Corksport kit ingebouwd. Heb er nog een topic over geopend.
Maar heb niet echt tijd over in de weekenden, en het is nogal een afstandje.
Ah ja van wat ik heb begrepen is de metra kit toch wel wat anders, dus om helemaal naar rotterdam te karren om wat aan te klooien lijkt me ook niet zo'n goed plan :P

Zoals ik eerder heb gezegd, wil ik mijn hulp aan bieden. Ik heb wel ervaring met de originele radio maar nog niet met een metra kit. maar denk dat het toch wel te doen moet zijn.
Van KrelisH (Powerposter)
op 03-03-2013 17:20
Ik heb het laten doen dus ik kan je ook niet echt verder helpen vrees ik :s
hmmmm.. martijn kan jij solderen :p?

ik heb wel eens gesoldeerd ja, en een kabeltje aan elkaar solderen moet mij nog wel lukken.
okee, wil t wel proberen dan.. eerst ff mn nieuwe blok afwachten..
Van Faxie (Rotary SuperSpammer)
op 22-04-2013 11:15
Zit hij d'r al in ondertussen?
Powered by mwForum 2.29.7 © 1999-2015 Markus Wichitill