Ik wil met deze topic graag het volgende met jullie delen.
Mijn vader (ook autoliefhebber) heeft een paar jaar geleden zich deze Mazda RX-8 Upgrade nieuw besteld bij de Mazda dealer.
Toen de RX-8 geleverd was, is hij 2 weekendjes weg geweest met de auto. Vervolgens toen die zomermaanden voorbij waren is de auto gestald. Helaas is de auto sindsdien niet meer van stal gekomen.
Mijn vader heeft namelijk die winter een ongeluk gehad met zijn rug en ondanks enkele behandelingen is het hem helaas nooit meer gelukt om in een lage auto te stappen.
Ruime tijd wou hij hier niets van weten en wou daarom ook niet eraan denken om de auto te verkopen.
Nu enige tijd verder realiseert hij het zich wel en is ook eerlijk tegenover zichzelf dat de RX-8 door deze omstandigheden niet meer de auto is voor hem.
De RX-8 heeft werkelijk nog maar 1004km op de teller.
De haartjes zitten op de banden, van binnen ruikt hij vanzelfsprekend nog nieuw, alle delen als draagarmen en remschijven is nog geen aanslag op te vinden. De auto heeft zelfs werkelijk waar nog geen regendruppel gezien.
En met zijn 1004km is hij motorisch nog niet eens ingereden.
Nu om terug te komen to the point.
Ik wil via deze weg de RX-8 verkopen aan een liefhebber die zoekende is naar heel eerlijk een eigenlijk nog nieuwe RX-8.
Hierbij enkele gegevens van de RX-8:Uitvoering: RX-8 Upgrade
Kilometerstand: 1004 km
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: Velocity Rood Metallic
Interieur: Zwart, Leder
Nieuwprijs destijds: € 49.930
Extra informatie: 18 inch RX-8 sport velgen
Bose geluid systeem
Grootscherm Navigatie
Sportstoelen Leder, elektrisch verstelbaar.
Stoelverwarming
Airco, klimaat regeling
Lederen stuurwiel incl. stuur bediening
Elektrische ramen
6 CD Wisselaar
Centrale deurvergr. afstandbediend
Mistlampen voor
Rotary alu accenten
Boordcomputer
Met nog maar net 1000km op de teller is het fysiek nog een compleet nieuwe auto, op papier alleen niet.
We beseffen ons wel dat we er absoluut geen nieuw prijs voor kunnen vragen.
Ik heb met mijn vader besproken en hij wil €21.900eu voor de auto vragen. Dit gaat natuurlijk wel met pijn, omdat de auto een paar jaar en 1004km geleden nieuw meer dan het dubbele heeft gekost.
Maar het is helaas onmacht.
De aankoop factuur en etc. zijn allen aanwezig.
Het is allemaal vrijblijvend, maar mocht iemand serieuze interesse hebben dan verneem ik het graag.
Vriendelijke groeten,
Coen


