Reeds vele aanmeldingen: Hier de kleuren: 3x Grau / 2x Schwarz / 3x Rot / 1x Weiß / 1x Silber + 1x Silber mit hellblauen-Stripes / 1x Stratoblau / 1x Montrealblau / 1x Gelb
Outjer
VanCaecil (Rotary SuperSpammer) op 06-04-2009 20:23
Ga jij er ook heen Outjer? Of iemand anders van hier? Wij hebben (nog) niet aangemeld, tegen die tijd even kijken of we zin hebben.
Afgelopen zaterdag zagen we overigens een witte rijden op de A61 in de buurt van Karlsruhe. Dacht eerst nog dat het LoneRader was die een stukje uit zijn buurt aan het toeren was, maar het bleek een geïmporteerde te zijn, of in ieder geval geen 40th Anniversary Edition.
Is dat humor of vervelend? Bij optie 2 is wegslepen een optie. ;)
VanCaecil (Rotary SuperSpammer) op 19-04-2009 13:25
Nee, dat is visite. ;-)
Maareh, niet heen geweest dus.
VanRenesis (ForumPro)
op 19-04-2009 13:31
Edited 19-04-2009 13:33
Ik rolde vanmorgen om een uur of 5.30 mijn bed in. Vannacht samen met een andere auto het CJIB abbonement verlengd. Ik moest even een flink stuk raggen ten bate van de Rex. Dat blijkt nu ook wel. Hij lijkt(90% zeker) weer in orde na deze doorspoelrit. Door mijn eigen probleempjes was het mij eerlijk gezegd ook een beetje ontschoten. Ik heb er nu nog klamme handjes van. ;)
VanCaecil (Rotary SuperSpammer) op 19-04-2009 14:38
mx5rx8owner:
> Ik rolde vanmorgen om een uur of 5.30 mijn bed in. > Vannacht samen met een andere auto het CJIB > abbonement verlengd. Ik moest even een flink stuk > raggen ten bate van de Rex.
Oeps. Nou ja, de Nederlandse staatskas is er blij mee.