
Ahura:
>
> Jammer dat je vragen niet wil beantwoorden
Ik wil best vragen beantwoorden, doe ik ook regelmatig hier, maar ik heb geen zin in het maken van een lijstje van gebreken terwijl je dat zelf best kunt. Zoekfunctie werkt prima op dit forum.
Ahura:
> en vind
> dat het maar hun probleem is dat ie misschien
> onbetrouwbaarheid en voor sommige lastig te
> verkopen is
Wat moet ik daar aan doen dan? Zeggen dat ie wèl betrouwbaar is? En dan gaat er vervolgens toch weer 1 stuk. En dan? En ik vind het wel degelijk heel vervelend voor iedereen dat de waarde zo gedaald is. Mij persoonlijk raakt dat niet, want ik hou de mijne toch. Nog heel lang.
Als je een Japanse sportwagen koopt, dan weet je dat ie in waarde daalt. Daar doe ik geen moer aan. Zelfde gebeurt met de 350Z, die krijg je nu ook bij een pakje boter. En die heeft niet eens een rotatiemotor. (Wel lelijke koplampen, maar dit terzijde)
Ik hèb de nodige problemen gehad. Ga dat echt niet lopen ontkennen. Ik zeg alleen dat de lol er daarom voor mij niet af is.
Dat er zo weinig verkocht zijn in NL is niet mijn schuld. Ik verbeeld me zelfs dat door mijn enthousiasme er een paar extra verkocht zijn. Maar kom bij mij geen steun vragen om te roepen dat de RX-8 zo'n ontzettend goede en betrouwbare auto is, want dat is ie niet. Het is een hele fijne auto, maar het blijft een auto. En auto's kunnen stuk gaan.
De RX-8 heeft een gebruiksaanwijzing, b.v. dat verzuipverhaal als je hem start, 2 meter verplaatst en koud weer uit zet. Sommige mensen schrikken daarvan en kopen een andere auto. Moeten ze zelf weten. Als ze niet de moeite willen nemen om daar rekening mee te houden, nou dan niet. Maakt mij echt niet uit hoor.
Ik denk dat mijn gevoel voor de RX-8 hetzelfde is, als wat sommige mensen hebben bij een Alfa of een Maserati. Of andere autoliefde. Je weet dat ie niet helemaal 100% oké is, maar toch..... geen kwaad woord. Ik ben realist genoeg om problemen te zien, heb alleen geen zin om daar continu bij stil te staan. Wil gewoon genieten van een mooie bak. Want dat is ie. En dat blijft ie. En ik heb makkelijk praten, want mijn 8 heeft een nieuwe motor ;-)